3.b kuhari i prodavači pripremaju maturalnu zabavu

Autor: Administrator , 19. 3. 2007.

Maturanti 3.b razreda, kuhar/prodavač, pripremaju maturalnu svečanost za dan 31. ožujka 2007.

Svečanost će se održati u restoranu "Verica" u sklopu poslovnog centra KTC-a u Pitomači. Svečana večera uz dobru glazbu započet će u 19,00 sati. Biti će to kruna nakon višemjesečnih priprema u kojima su bili angažirani ponajprije sami učenici na čelu s njihovom razrednicom Jasminom Pavičić, ali i njihovi roditelji.

Pripreme za maturalnu svečanost  3.b razreda kuhar/prodavač finaliziraju se. Sve je dogovoreno od prostora, glazbe, menu-a pa do fotografa.

Ovih dana u prostorima Srednje škole Pitomača dovršavao se i video uradak iz školskog života ovog zanimljivog razreda. Kuhari su nazočnost snimatelja iskoristili kako bi još jednom prikazali svoja kulinarska umijeća. Na slici su u kuharskom praktikumu zajedno sa svojim stručnim učiteljem kuharstva Darkom Baričevićem gdje su za potrebe snimanja ali i za svoje profesore pripremili jedan ukusan ručak. ( bila im je to dobra priprema za vrlo skori pomoćnički ispit !)

Prodavači su pak svoj dio video uratka snimili u prostorima trgovačkog centra KTC u Pitomači, trgovačkim,ali i ugostiteljskim prostorima gdje su u protekle tri godine proveli najviše svog vremena !?

Izvor: S.Š. Pitomača