Druženje s roditeljima

Autor: Alena Hrvoić, 24. 4. 2012.

Aktiv ugostitelja organizirao je druženje s roditeljima učenika drugih i trećih razreda, smjer kuhar i konobar.

Aktiv ugostitelja organizirao je 5. travnja 2012. druženje s roditeljima učenika drugih i trećih razreda, smjer kuhar i konobar gdje su prisutni roditelji mogli vidjeti koja su znanja i vještine njihova djeca stekla školovanjem u našoj školi.

Kroz pripremu prigodnog menija, učenici su roditeljima prezentirali i stečene vještine u pripremanju kratkih i dugih barskih mješavina, pravilne tehnike posluživanja vina te prigotovljavanje jela pred stolom gosta.

Tijekom boravka roditelja u školskom restoranu Stara pivnica, ostvario se je također prisniji odnos roditelja, nastavnika i učenika, što će, vjerujemo, pridonijeti daljnjoj pozitivnoj suradnji, a prije svega promociji ugostiteljskih zanimanja.

Osim mentora Darka Baričevića za kuhare i Darka Mihokovića za konobare, ručku su prisustvovali i razrednici drugih i trećih razreda, smjer kuhar i konobar.

Fotografije možete pogledati u našoj galeriji fotografija.

Darko Baričević