Dan otvorenih vrata Srednje škole Pitomača

Autor: Alena Hrvoić, 11. 5. 2012.

U srijedu 9. svibnja 2012. održane su brojne aktivnosti povodom Dana otvorenih vrata Srednje škole Pitomača.

Povodom Dana otvorenih vrata Srednje škole Pitomača održane su brojne aktivnosti. Našu školu posjetili su učenici Osnovne škole Petra Preradovića  iz Pitomače.

Učenici su upoznali programe obrazovanja koji postoje u našoj školi kroz brojne aktivnosti koje su priredili naši učenici.

Tako su u školskom vrtu konobari pripremali voćne koktele, kuhari pokazali vještine u spremanju jela (hladna predjela, priprema kruha od koprive...),dok su  učenici, smjer upravni referent prikazali simulaciju suđenja, u sportskoj dvorani Osnovne škole Petra Preradovića održane su  sportske aktivnosti (u odbojci i nogometu natjecali su se nastavnici i učenici završnih razreda).

Kao i prošle godine, tako i ove, članovi knjižničarske družine pripremili su pjesničko - likovnu radionicu, a ove godine tema je bila Pupačićeva poezija.

Fotografije aktivnosti možete pogledati u galeriji fotografija.