Osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskoj smotri učeničkih zadruga

Autor: Alena Hrvoić, 5. 6. 2012.

U subotu 2. 6. 2012. održana je Međužupanijska smotra učeničkih zadruga Bjelovarsko - bilogorske i Virovitičko - podravske županije na kojoj su učenice osvojile 1. mjesto.

U subotu 2. 6. 2012. u Đulovcu održana ja Međužupanijska smotra učeničkih zadruga Bjelovarsko - bilogorske i Virovitičko - podravske županije na kojoj je sudjelovala i naša zadruga "Kostanj" i učenice 2. b razreda Ana Marija Lovrenović i Anamarija Balija , smjer agroturistički tehničar pod vodstvom nastavnika Branke Pavoković, Ivane Kralj i Tomislava Kakše.

Učeničke zadruge pokazale su vjaštine i znanja koja su stekla tijekom školovanja. Tematika učeničke zadruge "Kostanj" bila je kopriva tako da su učenice pripremile čaj od koprive, kruh od koprive i sirup od koprive. Osim radova učenici su predstavili kulturnu baštinu svoga kraja kao i industrijsku razvijenost svoga kraja, prvenstveno Spider grupu koja se bavi proizvodnjom i preradom ljekovitog i aromatičnog bilja.

Fotografije pogledajte u galeriji fotografija.