Srednja škola Stjepana Sulimanca

Novi promotivni video Srednje škole Stjepana Sulimanca

1. kup ugostitelja "Aršanjski trs"

Autor: Alena Hrvoić, 2. 7. 2012.

14. lipnja 2012., povodom obilježavanja Dana Općine Pitomača, u suradnji s Turističkom zajednicom Općine Pitomača, naša škola organizirala je 1. kup ugostitelja "Aršanjski trs". Sudionici su se natjecali u dvije discipline: u pripremi "Goričnog paprikaša" u kotliću i u pripremi barskih mješavina od meda - "Medena kap".

Natjecanje se  odvijalo u dvije kategorije: učenici i odrasli. U kategoriji učenika u pripremi barskih mješavina s medom, 1. mjesto je osvojila Srednja škola Bartola Kašića Grubišno polje, 2. mjesto osvojila je Strukovna škola Virovitica, a 3. mjesto osvojio je Caffe bar Srk Pitomača. U pripremi vinogradarskog paprikaša, 1. mjesto osvojila je Strukovna škola Đurđevac, 2. mjesto osvojila je Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica, dok je 3. mjesto osvojila Srednja škola Pitomača.

U takmičenju odraslih u pripremi vinogradarskg paprikaša sudjelovalo je petnaest ekipa (od toga dvije ekipe nastavnika Srednje škole Pitomača). 1. mjesto osvojila je Udruga vinogradara Aršanj Pitomača, 2. mjesto Udruga fazan Stari Gradac, 3. mjesto Športsko ribolovno društvo Greda Pitomača. Srednja škola Pitomača dobila je priznanje za najljuči paprikaš.

U sastavu komisije bili su nastavnisi Srednje škole Pitomača Darko Mihoković i Darko Baričević.

Fotografije možete pogledati u galeriji fotografija.