Humanitarna akcija učenika Srednje škole Stjepana Sulimanca Pitomača

Autor: Alena Hrvoić, 30. 12. 2012.

Uoči blagdana Božića i Nove godine, učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca iz Pitomače i ove su godine pokazali svoju humanost i pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Učenici Srednje škole Stjepana Sulimanca Pitomača zajedno s roditeljima i nastavnicima, tijekom studenog i prosinca, prikupljali su odjeću za Udrugu drugi Dom Pitomača. Prije početka zimskih praznika, učenice, članice knjižničarske družine posjetile su Udrugu u njihovom skromnom prostoru u starom Župnom dvoru zajedno s knjižničarkom Alenom Gladović i uručile odjeću i kolače štičenicima Udruge.

Predsjednica Udruge, Nada Šegregur bila je iznenađena koliko je odjeće prikupljeno te je iskazala radost s osmijehom na licu koliko joj je drago da već drugu godinu, u ovako teškoj ekonomskoj situciji, ima ljudi koji misle na štičenike Udruge i dobrim srcem daruju one kojima je pomoć potrebna.