Nacrtaj mi ljubav

Autor: Alena Hrvoić, 13. 2. 2015.

U četvrtak 12. veljače 2015. u školskoj knjižnici uspješno je provedena likovna radionica Nacrtaj mi ljubav.

Kreativnost, ljubav,  emocije preslikane na papir pomoću boja tehnikom monotipije, ispunjavali su u četvrtak 12. veljače prostor školske knjižnice, a rezultat dvostatnog druženja upravo su radovi učenika koji su pokazali koliko su zapravo talentirani. U uvodnom dijelu radionice, profesionalni slikar, Ivan Lovreković upoznao je učenike s tehnikom monotipije i načinom na koji će učenici stvarati svoja malena umjetnička djela. Osim Ivana Lovrekovića, voditeljica Likovnog kluba Paleta Lojzka Rukavina i knjižničarka Knjižnice i čitaonice Piotomača Slavica Vitković, pridružile su se domonstriranju tehnike. Učenici su se odmah primili posla i s oduševljenjem pokazali nastala umjetnička djela.

Sve što je lijepo, kratko traje pa je i naše druženje brzo završilo,no s radošću možemo najaviti nove kreativne susrete i radionice s Likovnim klubom Duga i Likovnom školom Paleta.

Od petka 13. veljače pa sve do početka ožujka bit će postavljena izložba radova u holu škole. Fotografije radionice možete pogledati u galeriji fotografija.