Božićna priredba u našoj školi

Autor: Diana Musić, 23. 12. 2016.

U iščekivanju najljepših blagdana učenici i nastavnici naše škole pripremili su sada već tradicionalnu božićnu priredbu u školi.

Ovogodišnja priredba sastojala se od recitacija stihova na hrvatskom i engleskom jeziku, čitanja kratkih prigodnih priča i pjevanja pjesama uz pratnju gitare. Za priredbu učenike su pripremili profesori Marin Domović, Ana Mari Bajser, Marjan Ostrogonac i Tatjana Brajković. Učenici su pokazali svoje glazbne talente i oduševili sve prisutne. Na kraju priredbe uz pjesmu "Stand by me" poručili su svima da budu uz svoje najbliže u blagdansko vrijeme.

Svim učenicima i nastavnicima želimo sretan i blagoslovljen Božić i uspješnu Novu 2017.