Obavjest učenicima II.d kuhara

Autor: Anita Rengel, 5. 7. 2010.

Iako su učenici obavješteni još tijekom nastavne godine o obvezi donošenja mapa za praktičnu nastavu na pregled nastavnicima koji im prate obavljenje praktičnog dijela naukovanja kako bi im krajem kolovoza mogla biti zaključena ocijena iz navedenog predmeta, a samim tim i verificiran uspjeh za drugi razred PODSJEĆAMO, DA POTPISANE MAPE S POPUNJENIM EVIDENCIJSKIM LISTOM NAZOČNOSTI NA PRAKTIČNOJ NASTAVI TE OCJENOM DANOM OD STRANE MAJSTORA U OBRTNIČKOJ RADIONICI TREBAJU DONIJETI U ŠKOLU NAJKASNIJE DO 18. KOLOVOZA 2010.

Molimo učenike da se pridržavaju rokova za predaju, jer im u slučaju da mape ne donesu na vrijeme u školu neće biti moguće iste pregledati i upisati ocjene u imenik, pa postoji mogućnost da ostanu neocjenjeni ili negativno ocjenjeni iz spomenutog predmeta.

Izvor: Srednja škola Pitomača