GASTRO 2017. - II Regija - 3., 4. i 5. disciplina

Autor: Josip Ivoš, 10. 2. 2017.

Srednja škola Stjepana Sulimanca u Pitomači domaćin je regionalnog natjecanja Gastro 2017. u 3., 4. i 5. disciplini za II. regiju (Bjelovarsko-bilogorska županija, Virovitičko-podravska županija, Požeško-slavonska županija, Brodsko-posavska županija, Osječko-baranjska županija, Vukovarsko-srijemska županija i Koprivničko-križevačka županija). Natjecanje će se održati 23. veljače 2017. Prijave će biti omogućene putem sustava VETIS do 6.2.2017. do 23:59 sati.

U Srednjoj školi Stjepana Sulimanca održat će se sljedeća natjecanja po disciplinama:

3. DISCIPLINA:
Pripremanje hladnoga slanog izloška
Učenici/ce iz različitih škola natječu se individualno.
M1: tehnologija izradbe
M2: kreativnost
M3: okus jela

4. DISCIPLINA:
Pripremanje hladnoga slatkog izloška
Učenici/ce programa za zanimanje slastičar iz različitih škola natječu se individualno
M1: tehnologija izradbe slatkog izloška
M2: kreativnost
M3: okus slastica

PODLOGA ZA SLATKI I SLANI EKSPONAT:  Ogledalo dim. 62x42cm

5. DISCIPLINA:
Pripremanje barskih mješavina
Učenici/ce iz različitih škola natječu se individualno
M1: kratka barska mješavina, cocktail
M2: barska mješavina - vlastita kreacija

NAPOMENE:

U prilogu ovog članaka nalaze se Procedure za natjecanje GASTRO 2017, Vremenik natjecanja 2017. godine, Upute GASTRO 2017. i Upute za provedbu natjecanja 2017. godine

KOTIZACIJA: Molim Vas da na mail ured@ss-stjepana-sulimanca-skole.hr pošaljete narudžbenicu za kotizaciju.  Na narudžbenici navedite relevantne podatke Vaše škole (Naziv, adresa, OIB) kako bi Vam naša škola mogla izdati valjani račun. Uplatu kotizacije treba napraviti prema ispostavljenom računu (Narudžbenica-> Račun-> Uplata).  Troškovi kotizacije su prema Odluci Zajednice ugostiteljsko – turističkih škola Republike Hrvatske (u prilogu).

KOŠARICA: Mentori trebaju što prije poslati na mail ured@ss-stjepana-sulimanca-skole.hr popis namirnica (košaricu) kako bismo ih mogli na vrijeme nabaviti.

Na natjecanje u Pitomači su prijavljene sljedeće škole:

• Srednja Strukovna škola Vinkovci (3., 4. i 5. disciplina)

• Ugostiteljsko-turistička škola Osijek (3., 4., i 5. disciplina)

• Druga Srednja škola Beli Manastir (5. disciplina)

• Srednja škola 'August Šenoa' Garešnica (3. i 5. disciplina)

• Strukovna škola Virovitica (3. i 4. disciplina)

• Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača (3. i 5. disciplina)

• Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar (3. disciplina)

• Srednja škola Bartola Kašića Grubišno polje (5. disciplina)

• Srednja škola  "Ivan Seljanec" Križevci (5. disciplina)

Za sve organizacijske i tehničke upite možete kontaktirati mailom naše nastavnike:

LOKACIJE: