Svečana podjela svjedodžbi i priznanja maturantima

Autor: Diana Musić, 28. 6. 2017.

28. lipnja 2017. u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca održana je svečana podjela svjedožbi i nagrada maturantima.

Nagrade za izvrstan uspjeh dobili su: Romana Derežić, Lucija Erhatić, Nikolina Ilić, Ivana Giba, Mihaela Odalj, Tihana Dikšić, Sanja Rengel, Maja Tudić, Iris Mavračić, Helena Šimunija i Martina Španić.

Za sudjelovanje na državnim natjecanjima nagrade su dobili: Marin Ferić, Dominik Presečan, Nino Sabolić i Marino Dikšić. Posebnu nagradu kao najčitateljica škole dobila je Laura Botković, jer je pročitala najviše knjiga.

Nagrade su uručene i najsportašima škole: Marinu Feriću i Matei Bedeković.

Najučenici škole su Marin Ferić u četverogodišnjem programu i Dominik Presečan u trogodišnjem programu. Ova prigoda iskorištena je i kako bi se prigodni poklon uručio prof. Kseniji Petrinec za 20 godina službe. Ravnatelj škole Josip Ivoš je u kratkom govoru u ime svih nastavnika čestitao svima na zasluženom uspjehu i postignutim rezultatima, te je zaželio maturantima sve najbolje u budućem životu. Srednja škola je i maturantima i njihovim nastavnicima bila drugi dom. U svojim su učionicama proveli najljepše dane svojeg srednjoškolskog obrazovanja. Stekli su nova poznanstva, prijateljstva, zajedno su dijelili sretne, ali i tužne trenutke. Tri, odnosno četiri godine protekle su u trenu. Svoje srednjoškolske klupe zamijenit će nečim sasvim drugačijim: neki će krenuti u daljnje pohode na sveučilišta diljem Hrvatske, dok će drugi potražiti svoje prvo zaposlenje. Bez obzira kojim putem krenuli svojim profesorima i nastavnicima će ostati u lijepom sjećanju - naglasio je ravnatelj.