Posjet Spider grupi Pitomača

Autor: Diana Musić, 29. 1. 2018.

Učenici 2.b razreda programa agroturistički tehničar posjetili su tvrtku Jan-spider u Pitomači s profesoricom Brankom Pavoković u sklopu terenske nastave iz predmeta Ljekovito bilje.

Učenici su vidjeli postupak EKO (BIO ili organske) te konvencionalne prerade i proizvodnje čajnih pripravaka i jestivih ulja. Osim toga Jan-spider se bavi preradom ljekovitog i aromatičnog bilja po specifikacijama i potrebama kupaca. U ponudi imaju preko 200 komercijalnih vrsta ljekovitog i aromatičnog bilja.

Zahvaljujemo tehnologu gospodinu Marku Kovaču i vlasniku Grupacije Denisu Nemčeviću na prekrasnom prijemu i korisnim informacijama.