Školsko natjecanje iz poljoprivrede u disciplini AGRO

Autor: Diana Musić, 31. 1. 2018.

U utorak, 30. siječnja 2018. godine održano je školsko natjecanje iz poljoprivrede u disciplini AGRO. Učenici su se natjecali u ispitu znanja i praktičnom zadatku.

Na natjecanju je sudjelovalo 5 učenika 4. razreda smjera agroturistički tehničar. Učenike je pripremala profesorica Branka Pavoković. Uz profesoricu Pavoković povjerenstvo natjecanja činili su profesor Tihomir Vranić i profesor Dalibor Petričušić.

Konačna ljestvica poretka:

1. Veronika Lončar 91 bod,

2. Matija Antolić 86 bodova,

3. Matea Cicak 86 bodova,

4. Kristina Antolić 83 boda i

5. Marija Vincek 77 bodova.

Prvoplasirana učenica predstavljat će našu školu na državnom natjecanju koje će se održati 26. i 27. travnja 2018. Domaćin natjecanja je Srednja škola „Arboretum Opeka“ Vinica. Našoj Veroniki želimo što bolji uspjeh na tom natjecanju.