Radovi na novoj školskoj zgradi: vijesti

Autor: Josip Ivoš, 24. 7. 2012.

Postavljanjem krovišta, nastavljeni su radovi na gradnji nove zgrade Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači. Radovi na ovoj investiciji, ukupno vrijednoj 17 milijuna kuna, koju financiraju Virovitičko-podravska županija i Općina Pitomača, teku prema planu.

Radovi na izgradnji nove zgrade pitomačke Srednje škole Stjepana Sulimanca odvijaju se prema planu. Do kraja godine zgrada će biti izgrađena do pod krov, nakon čega slijedi unutarnje uređenje. Za izgradnju su Općina Pitomača i Županija osigurale 14 milijuna kuna, a novi školski prostori učenicima će biti na raspolaganju u idućoj školskoj godini.

"Svi radovi bit će gotovi do svibnja i do početka iduće školske godine bit će obavljeno i potrebno opremanje učionica i kabineta. U tijeku je i izgradnja novih zgrada područnih škola u Starogradačkom Marofu i Sedlarici i te su investicije vrijedne oko dva milijuna kuna. I ti će radovi završiti u svibnju pa ćemo na početku iduće školske godine imati otvorenje čak tri nove školske zgrade", rekao je Željko Grgačić, načelnik Općine.

Izvor: www.icv.hr / Podravski list

Skice modela nove školske zgrade (by Google SkechUp)