Radovi na novoj školskoj zgradi: vijesti

Pitomača uskoro dobiva sportsku dvoranu s bazenom, koja će biti izgrađena neposredno uz novu Srednju školu Stjepana Sulimanca

Autor: Josip Ivoš, 5. 2. 2013.

Pitomača uskoro dobiva novi odgojno – obrazovni kompleks, koji uključuje Srednju školu Stjepana Sulimanca (koja je trenutno u izgradnji) i trodijelnu sportsku dvoranu sa plivalištem. U siječnju su potpisani ugovori za izradu idejnog i glavnog projekta sportske dvorane.

Nova trodijelna sportska dvorana s bazenom će biti izgrađena uz novu Srednju školu Stjepana Sulimaca u Pitomači, čiju izgradnju u potpunosti financiraju Virovitičko-podravska županija i Općina Pitomača, a ukupno je vrijedna više od 14 milijuna kuna. Do srpnja se planira završetak izrade projektne dokumentacije odnosno ishođenje akata kojima se odobrava građenje.

Izvor: www.vpz.com.hr

Skice modela nove školske zgrade (by Google SkechUp)