Autor: Josip Ivoš, 23. 7. 2013.

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnom i srednjem školstvu (Narodne novine RH 87/08., 86/09., 92/10., 90/11. i 86/12) Srednja škola Stjepana Sulimanca raspisuje Natječaj za primanje na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.

Primiti će se na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa u školskom restoranu „Stara pivnica“, u suradnji sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, jedna osoba:

1. jednu osobu sa završenom srednjom školom u trajanju do 3 godine, SSS, zanimanje konobar

Uvjeti:

• -da nemaju radno iskustvo u struci za koju su se obrazovale;
  • -da se vode u evidenciji nezaposlenih duže od 30 dana;

Polaznici/ce se primaju na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, nemaju status službenika/ca, nisu u radnom odnosu i ne primaju plaću za svoj rad, osim naknade u iznosu od 1.600,00 kn koju isplaćuje HZZ. HZZ im uplaćuje doprinose i druga davanja propisana Zakonom o poticanju zapošljavanja. Prava i obveze polaznika/ca stručnog osposobljavanja za rad i Srednje škole Stjepana Sulimanca uredit će se ugovorom o stručnom osposobljavanju za rad nakon što HZZ pozitivno ocijeni zahtjev Srednje škole Stjepana Sulimanca.

Prijavi je potrebno priložiti radnu knjižicu, životopis, te preslike osobne iskaznice, domovnice i dokaza o završenom studiju, odnosno srednjoj školi.

Prijave se podnose do 30. srpnja 2013. godine na adresu: Srednja škola Stjepana Sulimanca, Trg kralja Tomislava 6, 33405 Pitomača, s naznakom „prijava za stručno osposobljavanje“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće biti razmatrane. Osobe koje podnesu prijavu bit će o rezultatima natječaja obaviještene u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava. Ovaj natječaj se objavljuje na oglasnoj ploči i web stranici Srednje škole Stjepana Sulimanca, te web stranici HZZ-a.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_volont.23.7..PDF (730.29 KB)