Natječaj za primanje u radni odnos

Autor: Josip Ivoš, 29. 11. 2013.

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnom i srednjem školstvu (Narodne novine RH 87/08., 86/09., 92/10., 90/11. i 86/12) Srednja škola Stjepana Sulimanca raspisuje natječaj za primanje u radni odnos.

1. Nastavnik/ca njemačkog jezika,  puno radno vrijeme, određeno, zamjena za osobu koja obavlja poslove ravnatelja
  2. Nastavnik/ca njemačkog jezika,  puno radno vrijeme, neodređeno
  3. Nastavnik/ca geografije,  nepuno radno vrijeme, 9 sati nastave, neodređeno
  4. Nastavnik/ca matematike i matematike u struci,  nepuno radno vrijeme, 14 sati nastave, neodređeno
  5. Nastavnik/ca psihologije,  nepuno radno vrijeme, 3 sati nastave, neodređeno
  6. Nastavnik/ca informatike i računarstva,  nepuno radno vrijeme, 13 sati nastave, neodređeno
  7. Nastavnik/ca fizike,  nepuno radno vrijeme, 2 sati nastave, neodređeno
  8. Stručni učitelj kuharstva,  nepuno radno vrijeme, 3 sati praćenje praktične nastave, određeno do 31.08.2014
  9. Stručni učitelj ugostiteljskog posluživanja,nepuno radno vrijeme, 4 sata praćenje praktične nastave, određeno do 31.08.2014

Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i nastavnika (NN 1/96, 80/99 i  81/05).

Uz prijavu potrebno je dostaviti: životopis, dokaz o stručnoj spremi, domovnicu, rodni list i uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od 6. mjeseci. Svi dokumenti dostavljaju se u originalu ili ovjerenom presliku na adresu škole Trg kralja Tomislava 6, 33 405 Pitomača u roku od 8 dana od dana objave.

Ravnatelj:

Josip Ivoš, mag.philol.germ. et mag.hist.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj-nastava-29-studeni-2013.pdf (21.79 KB)