Erasmus + ljestvice poretka

Autor: Josip Ivoš, 9. 12. 2015.

Nakon završenog natječaja, sve prikupljene prijave prošle su postupak bodovanja i sastavljene su ljestvice poretka koje možete vidjeti u prilogu.

U postupku uzimali smo u obzir školski uspjeh, natjecanja, izvannastavne i izvanškolske aktivnosti, te motivacijsko pismo. Učenici koji se nalaze na prvih deset mjesta u zanimanjima upravni referent i agroturistički tehničar, te na pet prvih u zanimanjima kuhar i konobar, predviđeni su za sudjelovanje u projektu Erasmus +. U većini zanimanja predviđeno je također po dvoje učenika kao rezerva u slučaju da netko od izabranih učenika odustane ili ne može sudjelovati u projektu. Izabrani učenici i rezreva sudjelovati će u obaveznim jezičnim, kulturološkim i pedagoškim pripremama. O terminu održavanja priprema biti ćete naknadno obaviješteni.