> Sport
Sport u školi

Nagrade najsportašima i najučenicima

Autor: Maja Kirin, 29. 6. 2022.

U utorak, 28. lipnja 2022. godine održavala se svečana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda. Tom su prigodom nagrađeni i najučenici i najsportaši naše škole.

Najsportaši naše škole škole Pavao-Jan Begović i Matej Fabčić za nagradu su dobili pametne narukvice, koje im je uručila nastavnica Maja Kirin. Najbolji učenici: Mihael Tudić, u četverogodišnjem smjeru i Monika Šajnović, u trogodišnjem smjeru, dobili su knjige, koje im je uručio ravnatelj škole Josip Ivoš. Na ovaj način i naša je škola učenicima maturantima željela zahvaliti i ostaviti uspomenu na jedno lijepo razdoblje njihova školovanja.