> Sport
Sport u školi

PRVENSTVO ŠŠD SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU - MLADIĆI

Autor: Maja Kirin, 22. 12. 2022.

U srijedu 14. 12. 2022. u dvorani Srednje škole Marka Marulića održano je prvenstvo ŠSD srednjih škola u futsalu za mladiće.

Nastupile su sljedeće ekipe: ŠSD Pitomača- Pitomača, ŠSD Victorija - Orahovica, ŠDS Marul - Slatina i ŠSD Obrtnik - Slatina.

Za momčadi su igrali brojni mladi igrači koji već imaju ključne uloge u seniorskim momčadima nogometnih klubova s područja Virovitičko-podravske županije, od 3. hrvatske lige do županijskih trećeligaša, stoga je prezentiran doista kvalitetan i zanimljiv nogomet.
Momčadi su bile podijeljene u dvije skupine, čiji su pobjednici razigrali za prvo mjesto, a drugoplasirane momčadi iz skupine razigravale su za treće mjesto.
Nažalost naši dečki nisu imali sreće te nisu prošli skupinu.

Ekipa naše škole sudjelovala je u slijedećem sastavu:

1. Dominik Belani
  2. Karlo Filjak
  3. Alen Salihović
  4. Dalibor Rodić
  5. Dominik Deskar
  6. Patricio Munjeković
  7. Niko Uzelac
  8. Fran Pavunić
  9. Adrijan Kovač

pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Bez obzira na rezultat, čestitke cijeloj ekipi!