> Sport
Sport u školi

Hrvatski olimpijski dan 10.09.2013.

Autor: Ivan Ivković, 11. 9. 2013.

Hrvatski olimpijski dan - "ODJENITE BIJELU MAJICU KAO SIMBOL MIRA, PRIJATELJSTVA I SPORTA - BUDITE DIO HRVATSKE OBITELJI".
Hrvatskim olimpijskim danom promičemo sport i olimpizam te potičemo uključivanje učenika u sportske aktivnosti kojima poboljšavamo svoje zdravstveno stanje i kvalitetu života uopće.

Kao i u svim školama u Hrvatskoj i u Pitomači je "Srednja škola Stjepana Sulimanca" zajedno s Osnovnom školom "Petar Preradović" rolanjem i raznim štafetnim igrama na rolama pod vodstvm profesorice tjelesne i zdravstvene kulture Maje Kirin obilježila Olimpijski dan i tako postala dio hrvatske obitelji.

Hrvatski olimpijski dan - SŠ Stjepana Sulimanca Pitomača