> Sport
Sport u školi

Prvenstvo ŠŠD srednjih škola u malom nogometu u kategoriji djevojaka

Autor: Ivan Ivković, 31. 10. 2013.

U utorak 29.10.2013. godine u dvorani Tehničke škole u Virovitici održano je prvenstvo ŠŠD Srednjih škola u malom nogometu u kategoriji djevojaka.
Utakmice je sudio Tihomir Majstorović.

Ekipa naše škole nastupila je u sljedećem sastavu:
ANAMARIJA BRATANOVIĆ
SNJEŽANA DEREŽIĆ
SANDA ŠOKEC
MAJDA KODŽAGA
DANIJELA STJEPIĆ
MATEA BEDEKOVIĆ
VALENTINA RAJNOVIĆ
ANDREA TUDIĆ
MARTINA MALČEC
JELENA MAKVIĆ
pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Budući da je ove godine po prvi puta organizirano natjecanje u malom nogometu za djevojke bilo je i više nego zanimljivo gledati.
Naše djevojke odlično su se borile ali na žalost utakmicu za finale izgubile sa 1:0 od „Marul“-a iz Slatine, a onda i utakmicu za 3. mjesto od „Tehničara“ iz Virovitice.
Time smo zauzeli 4. mjesto. Nadamo se da će dogodine biti malo više sportske sreće!
Čestitke cijeloj ekipi na prikazanoj igri.

Pobjednička ekipa ŠŠD „Marul“ iz Slatine predstavljat će našu županiju na poluzavršnici sjeverne regije koja će se održati 4.3.2014. u Međimurskoj županiji.

Prvenstvo srednjih škola u malom nogometu u kategoriji djevojaka