> Sport
Sport u školi

Finale prvenstva ŠSD srednjih škola u malom nogometu

Autor: Maja Kirin, 14. 1. 2015.

U četvrtak 19.12.2014 u dvorani Srednje škole Stjepan Ivšić u Orahovici održano je finale prvenstva ŠSD srednjih škola u malom nogometu.

Nakon odigranog prvenstva u listopadu gdje je nastupilo 9 škola, ekipa naše škole izborila je nastup među tri najbolje i time ušla u finale. U finalu su nastupile slijedeće škole: S.Š. "Tehničar" Virovitica, S.Š. "Stjepan Ivšić" Orahovica i S.Š. "Stjepana Sulimanca" Pitomača.

Ekipa naše škole nastupila je u sljedećem sastavu:

Marin Ferić, Filip Filipović, Ivan Kovač, Filip Škudar, Maksimilijan Botković, Nikola Ferić, Dario Dergez, Luka Sabljić, Martin Crlenjak pod vodstvom prof. TZK Maje Kirin.

Nakon odigranih utakmica zauzeli smo 3.mjesto. Dečki su se stoički borili su protivnici bili bolji. No, bez obzira na plasman ponosni smo na osvojeni pehar među tako jakom konkurencijom. Bravo dečki!