> Sport
Sport u školi

Kako smo proveli dan srednjoškolaca

Autor: Maja Kirin, 21. 1. 2016.

Kao i svake godine, udlučili smo ga provesti sportski i zdravo. I ove godine posebno smo se veselili tome jer smo se vratili u "našu staru" dvoranu

Mali Nogomet

Organizirali smo međurazredno natjecanje u nogometu za mladiće i odbojci ua djevoke i mladiće. Natjecanje smo proveli u 2 dana, a odaziv je bio više nego dobar. Bilo je ukupno oko 100-tinjak učenika i učenica naše škole.

18.1. održali smo međurazredno natjecanje mladića u malom nogometu. Nastupilo je 8 ekipa.Nakon razigravanja ostalo je 4 ekipe. Među njima najbolji su bili dečki iz 1.A za koje su nastupili: Ali Škelćim, Domagoj Mrazović, Leo Kirin, Alen Kožarić, Luka Sablić. Daljni poredak je sljedeći:

II- 2.a (Andrej Abramović, Pavo Gavrić, Dorijan Matančić,Darijo Matuzalem, Kristijan Šimunija, Marin Ferić)

III- 4.b (Nikola Ferić, Max Botković, Martin Crlenjak, Filip Škudar, Mihael Špiranec, Jasmin Turpolec)

IV- 1.d ( Petar Jakupec, Mirosav Posavac, Patrik Babić, Danijel Štukar, Matej Mažar, Nikola Madić, Mihael Špoljarić, Marko Bazijanec)

Iz pobjedničke ekipe imamo i najboljeg strijelca sa  ukupno 12 golova a to je Škelćim Ali.